File Gıda

Güvenli ve Kaliteli Üretim


Kalite, topraktan tarlaya kadar devam eden bir süreçtir. File gıda, kalite odaklı üretim sürecini güncel teknolojiyle destekleyerek sürekli iyileştirmektedir. Firmamızın kalite standartlarını belirleyen en önemli etkenlerden biri müşterilerimizden gelen geri bildirimlerdir. Üretim sürecimiz ve kalite politikalarımız Ar-Ge ekiplerimiz tarafından müşterilerimizin talep ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak sürekli güncellenmektedir. File gıda üretimini uluslararası kalite standartları İle gerçekleştirmektedir. Bunun neticesinde uluslararası piyasanın önde gelen önemli sertifikaları almaya hak kazanmıştır.

Gıda GüvenliğiFİLE GIDA SAN ve TİC.ANONİM.ŞTİ ‘de uygulanan Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini; müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlığı için, ürünlerimizin üretilmesinden ve tüketiciye arz edilmesine kadar olan bütün aşamaları etkin bir şekilde yönetmek ve sürekli olarak iyileştirmek, Türk Gıda Kodeksi, Yasal mevzuat ve ilgili standartlara uymak, Her zaman temiz-sağlıklı ve güvenli ürünleri; bilgimizi, tecrübemizi ve tüm kaynaklarımızı etkin kullanarak en iyi üretimi yapmak, Çalışanlarımızın bireysel yeteneklerini geliştirip faaliyetlerimizin tüm aşamalarındaki katkılarını arttırmak için düzenli eğitim vermek, Teknolojiyi yakından takip etmek ve sürekli gelişmek, Müşterilerimiz, Tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız ile etkin iç ve dış iletişimi sağlamak, Gıda Güvenliği Politikamızdır.

Fiziksel Analizler
Kimyasal Analizler
Mikrobiyolojik Analizler

Kalite politikamız çerçevesinde kendi bünyemizde bulunan gelişmiş laboratuvarımızda yetişmiş personelimizle beraber gıda güvenliği için her türlü analizi yapabilmekteyiz.

Kalite

-